DUVAR SAATİ (DS-490)

DUVAR SAATİ (DS-490)


Duvar Saati yaptırmak, reklam kampanyanız için olukça mantıklı bir tercihtir. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak sizlere en iyi Duvar Saatini yapmak için buradayız. Ürün Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bir duvar saati veya bir masa saati her zaman işleri zamanında bitirmenizi sağlar. Ve duvar ve masa saatleri koleksiyonumuz sizi sadece zamanında tutmakla kalmaz, aynı zamanda bunu yaparken de iyi görünür!

Duvar Saatleri ( 35 cm )


*35 cm
*Plastik Kasa
*Mineral Cam
*Akar Saniye

Muhteşem bir duvar saati, duvarınıza eksiksiz bir görünüm kazandıracak şeydir Buluşlarından bu yana saatler, zamanın en güvenilir koruyucusu olmuştur. Bununla birlikte, bir duvar saatinin hassas
mekanizması sizi yanıltmamalıdır, bu saatler temel zaman işleyişinden daha derin bir amaca hizmet eder.
Bir insanın zamanı nasıl algıladığı, zamanı nasıl okuduğu ve zamana nasıl yaklaştığı saat seçiminde titizlikle tasvir
edilir.

Alman Guguklu Saat Yuvasında sizi anlıyoruz. Size ve dekorunuza uygun bir şey bulmanızı sağlamak için en iyi ve en benzersiz tarzlarda duvar saati serimiz mevcuttur. Duvar saatlerinin yanı sıra, oda tasarımınıza uygun ve uygun olan çeşitli başka saatler de sunuyoruz. Müşterilerimizin iç mekana, amaca veya duvar saatinin tarzına göre seçim yapmalarına olanak verecek şekilde duvar saatleri düzenledik. Chiming duvar saatleri veya sarkaçlı duvar saatleri – ihtiyaç duyabileceğiniz her şey ve her türlü duvar saatine sahibiz.

Bir ev, bir zamanlar en yeni mobilyalarla doldurulmuş süslü süslemeler gerektirir ve çağdaş bir duvar saati, iç mekanınızı geliştirmenin en basit ve işlevsel yollarından biridir. Kaliteli işçiliğin karışımı ve herhangi bir alana sorunsuz bir şekilde sığma yeteneği, çağdaş bir duvar saati yapan şeydir. Yeni stiller mevcut olduğunda, bu duvar saatleri, evlerinde biraz yetenek isteyenlerin çeşitli dekor ihtiyaçları ve gelişen zevkleri göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..