DUVAR SAATİ (DS-530)

DUVAR SAATİ (DS-530)


Duvar Saati, Bi Düşün Medya ve Ajans’tan alınır! İşletmeniz için mükemmel bir reklam kampanyası için Duvar Saati yaptırabilirsiniz. Ürün Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Duvar Saatleri ( 29×33 cm )


*29×33 cm
*Plastik Kasa
*Mineral Cam
*Akar Saniye

DUVAR SAATİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Cep telefonlarının, akıllı saatlerin ve aktivite takip cihazlarının artan popülaritesiyle birlikte, saati bize bildirmek için duvar saatlerine olan bağımlılık önemli ölçüde azaldı. Bu, duvar saatlerinin evlerin içlerinden kaybolduğu anlamına gelmez.
Duvar saatleri, bir odaya hızlı ve kolay bir şekilde renk, doku, sanat ve stil ekleyebilen popüler bir tasarım öğesi haline geldi. Zamanı söylemek artık ana amacı olmadığı için, duvar saati tasarımları gelenekselden absürde değişebilir ve işlevsel olmaktan çok sanatsaldır. Evinizde bir duvar için duvar saati seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta aşağıda belirtilmiştir.
Oda Kendisi Duvar saati, gözden kaçacak bir dekor unsuru değildir. İnsanlar doğal olarak saatin kaç olduğunu bilseler bile saati kontrol etmek için saatlere bakarlar. Bir saat kesinlikle dikkat çekeceğinden, boyutunun ve yerleşiminin mevcut tasarım planınızı nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Saat alışverişine gitmek için kapıdan çıkmadan önce, hangi duvarda saatin bulunacağına ve saatin odanın genel tasarımını nasıl geliştireceğine karar verin.

Saatler çeşitli şekillerde, renklerde ve boyutlarda olabilir. Bir oda zaten oldukça renkliyse, nötr veya sade bir saat en iyi sonucu verebilir. Çok sayıda duvar alanı olan nötr bir oda, büyük, antika veya göz alıcı ve derinlik hissi yaratan bir tür benzersiz tasarımdan yararlanabilir.

Bir antika için pazardaysanız duvar alanını ölçün ve duvarın ağır bir saati destekleyebileceğinden emin olun. Bir tabloyu satın alıp asmak gibi, odanın temasını artıracak veya geliştirecek bir saat istiyorsunuz.

Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..