Duvar Saati (DS-550)

Duvar Saati (DS-550)


Duvar Saatleri en kullanışlı promosyon ürünleridir! Eğer sizde böylesine kaliteli ve kullanışlı bir duvar saati yaptırarak, potansiyel müşterilerinizi ve müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak size en iyi duvar saatini yapmak için buradayız.

En iyi duvar saatinizi nereden satın alabilirsiniz?

Tam olarak istediğinizi elde etmek için çevrimiçi duvar saatleri satın alın. Çevrimiçi duvar saati satın almanın ek bir avantajı, ürünlerin fotoğraflarına ve açıklamalarına sahip olmalarıdır. Sunulan farklı tasarımlara göz atarak, evinize tam olarak neyin uygun olduğunu öğrenirsiniz. Gösterilen fotoğraflara sahip olduğunuz için çevrimiçi olarak harika şeyler satın alabilir ve ayrıca farklı tasarımların kalitesi ve fiyatları açısından araştırmalarınızı yapmak için iyi bir zaman geçirebilirsiniz. Bi Düşün Medya ve Ajans Duvar saatleri ,seçim için zor bir görev haline getiren farklı tasarım ve stillerden oluştuğu için seçebileceğiniz pek çok seçenek var. Satın almadan önce en uygun olanı elde etmek için fotoğraflarda iyi öne çıkan farklı tasarımları çevrimiçi olarak edinebilirsiniz.Odanız için mükemmel bir ortam yaratmak istediğinizde, tasarımı dikkate almalısınız. Ayrıca iyi niteliklere sahip dekoratif malzemeler seçmeli ve satın almalısınız. Bu durumda duvar saatleri seçilebilir. Bu arada, duvar saatini mükemmel durumuna getirirseniz, size sonsuz şans getirebilir. Peki duvar saati hakkında ne kadar bilginiz var?

Saat nasıl asılır?

Duvar saatlerinin farklı boyutları, onları asmanın farklı şekillerine sahiptir. Büyük duvar saatleri ağır stantlar gerektirirken, daha küçük olanların görülmesi kolay yerlere asılması gerekir. Her seferinde pilleri değiştirmek için duvar saatini asmak daha risklidir. Bir duvar saati satın almadan önce doğruluğu ve pil ömrünü göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

 

Ürün Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Duvar Saatleri ( 27.5×31.5 cm )


*27.5×31.5 cm
*Plastik Kasa
*Mineral Cam
*Akar Saniye

Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..