Araç Reklam Giydirme Fiyatları? İstanbul Baskı Merkezi

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul’da Araç Reklam Giydirme hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşın. -0212 643 75 50-

1998 yılından beri faaliyet gösterdiği sektörlerin lider firmalarından biri olan Bi Düşün Medya ve Ajans, sipariş üzerine üretim konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve geniş ürün portföyü ile sektörlerinde öncü firmaların KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞI olarak ürün ve hizmet üretmektedir. Araç Giydirme, projeye özel çözümler sunduğumuz ürünlerimiz arasındadır.

Araç Kaplama, Araç Kaplama Merkezi, Reklam Araç Kaplama, İstanbul araç kaplama, 2 yıl garantili araç kaplama.

Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından biridir. Araçlarınızda Araç Kaplama işletmenizin logosunun bulunması yeterlidir. Araç Görünümleri ve grafikler, bunu yapmanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca ürünlerinizi ve başlığınızı renkli, keskin, görsel ağırlıklı grafiklerle sergileyebilirsiniz.

ARAÇ KAPLAMA VE Bİ DÜŞÜN MEDYA AJANS

Türkiye’nin önde gelen araç kaplama firmalarından biri olarak araç kaplama uygulamalarımızı araçlarınızın boyasına zarar vermeden yapıyoruz. Dijital baskı makinalarımız ile istediğiniz baskıyı kendi bünyemizde yapıp araçlarınızı en kısa sürede kaplıyoruz.

Araç giydirme, araçlarınız hareket halindeyken firmanızın reklamını yapmanın etkili yollarından biridir. Aynı zamanda diğer reklam mecralarına göre en ekonomik reklam yöntemlerinden biridir. Araç giydirme yaptırarak yıllardır reklamınızı yapan bir araca sahip olabilirsiniz.

Araçlarınızın üzerine firmanızın logosu, telefon, unvan ve web sitesi bilgilerini profesyonel kadromuz ile kaplıyoruz.

Aynı zamanda aracınızın görünümünü değiştirmenin en etkili yollarından biridir. Eğer boyası solmuşsa ve görüntüsünden memnun değilseniz, boya gibi kalıcı bir işleme gerek kalmadan aracınızı kaplatabilirsiniz.

Projeye göre araç giydirmenizi düz folyo kesim, cast folyo, print-cut folyo olarak da uygulayabiliyoruz.

Ticari araç, panelvan, minibüs, kamyonet, kamyon, tır ve otobüsler ile özel binek araç, araba, jip, yat ve gemilerinizi kusursuz bir şekilde kaplayabiliriz.

Araç giydirme işlemi sırasında uygulanacak aracın birebir ölçüleri alınarak fotoğrafları çekilerek dijital ortama aktarılır. Dijital ortamda ölçülendirme işlemi ile birlikte grafik tasarımı yapıldıktan sonra onayınıza sunulur. Müşterinin onayı alındıktan sonra araç giydirme işlemi başlar. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak teknolojik makina parkurumuz, profesyonel kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle araç kaplamada yanınızdayız.

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak teknolojik makina parkurumuz, profesyonel kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle araç kaplamada yanınızdayız.

FARKETTİNİZ Mİ ?

 • Hareket halindeki bir Araç Kaplama
 • 5 saniye süreyle
 • 300 metre mesafeden
 • 100 bin kişi tarafından (bulunduğu yere göre)
 • 300 bin TL civarındaki Televizyon reklamı bütçesine denk bilinirlik sağlar
 • Her zaman yerindedir
 • Kurumsal imajınızı sağlamlaştırır
 • İnsanlar adres tarif ederken sizi referans alırlar
 • Yıllar boyunca Araç Kaplamanız sizi temsil eder
 • Tüm iklim koşullarında dayanır
 • 2 yıl garantisi vardır

 

Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..