Araç Reklam Giydirme İstanbul! Otomobil Reklamı Baskı

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul’daki baskı merkezimizde araçlarınıza reklam giydiriyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için bizi arayın. -0212 643 75 50-

Araç kaplama işlemi yapılmadan önce aracınızın ölçüleri eksiksiz olarak alınır. Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra tasarım ve tasarıma bağlı olarak üretime gelir. Reklam uygulamasının da grafik tasarımcılar tarafından doğru tasarlanması sağlanmalıdır. Yanlış tasarım boşa zaman demektir. Yanlış baskı ve yanlış tasarım gibi durumların yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kesilecek alanlarda firma logosunun veya sembolünün çıkmamasıdır. Araç giydirmeleri tasarlanırken bu noktalara dikkat edilmelidir. Kesimin yapılacağı arka kısımlarda kapı kolları, kapı açıklıkları, farlar, anahtar delikleri, cam kenarları ve silecek ayaklarında sembol veya logo bulunmamalıdır.

Araç kaplamaları; Açıkhava reklamcılığında hedefe ulaşma açısından en önemli mecralardan biridir. Araç kaplama, araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logonuz ve ürünlerinizin görselleri özel olarak hazırlanmış tasarımlar ile firmanıza fark katacaktır.

ARAÇ GİYDİRME BİZİM İŞİMİZ

Komple renk değişimi uygulamalarının yanı sıra reklam araç kaplamaları da yapılabilmektedir. Araç giydirme – araç giydirme reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Dijital baskılı araç giydirmeleri ve araçlarınızı hareketli bir reklam panosuna dönüştürür.

Araç Kaplama ve Araç Kaplama, yüksek yatırım getirisi sayesinde her geçen gün popülaritesini artırmaktadır. Araç tasarımı ve uygulamasında 20 yılı aşkın tecrübemizle, araçlarınızla marka ve firma bilinirliğini nasıl artıracağınızı çok iyi biliyoruz. Uzman tasarım ekibimiz ile logo ve görsellerinizi hareketli bir reklam makinesine dönüştürüyoruz. Doğru bileşenler ile araç kaplama işlemi ile iz bırakacak bir reklam uygulaması yapmak hiç de zor değil.

Araç giydirme reklamı diğer reklam kanallarına göre en ekonomik reklam yöntemlerinden biridir. Aracı sadece bir kez tasarlama ve giydirme maliyeti ile yıllardır hareket halinde olan bir reklam panosuna sahip olabilirsiniz. Normalde piyasadaki reklam panolarında aylık ücret karşılığında reklamlar yayınlanır.

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak araç giydirmelerinin dijital baskı ve uygulama işlemini kapalı ve kapalı alanda kendi fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Tasarım konusunda deneyimli ekibimiz tasarımlarınızı inceler ve revize ederek araca en uygun hale getirir.

Arabanız nereye giderse sizin için burada, bu amaçla reklamdan çok reklamınız için. Arabanız park halindeyken çok fazla olan küçük reklam görevini yerine getirmektir. Araç giydirme ile alacağınız reklam size büyük kolaylık sağladığı gibi reklam maliyetiniz de minimuma inmektedir. Uzun süre kullanılabildiği için araç kaplama işlemini sık sık tekrarlamanıza gerek kalmaz.

 

Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..