Bina Reklam Giydirme! Dış Cephe Reklam Giydirme Fiyatları

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul’da Dış Cephe Reklam Giydirme hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi ve kaliteli baskı için bize ulaşın. -0212 643 75 50-

En büyük ve etkileyici reklam araçlarından biri Dış Cephe Reklam Giydirmedir. Dış Cephe Giydirme işlemi yapılan yapılar, reklam verenler için iyi bir mecra, yapı sahipleri için ise hem yapının korunmasına hizmet etmesi hem de gelir kaynağı olması açısından bir tercih sebebidir.

Bina Cephe Reklamcılığı oldukça uzun süredir bilinen ve kullanılan bir yöntemdir. Eskiden binaların sağır cephelerine iskele yapılıp el işçiliği ile yapılırken, günümüzde dijital baskı teknolojisinin gelişmesi ile Bina Cephe Reklam direk duvara değil, öncelikle PVC esaslı kumaşlara baskı uygulamasını geliştirmiştir. folyolar, modern yöntemlerle cepheye taşınmaktadır. Bina Cephe Reklamı günümüzde sadece binaların sağır cephelerine değil, örneğin cam giydirme cepheli tüm yapılara uygulanabilmektedir.

Bİ DÜŞÜN MEDYA İLE DIŞ CEPHE REKLAM HİZMETİ

Dış Cephe Giydirme işlemleri birkaç farklı teknik ile uygulanmaktadır. Bu iyileştirme genel olarak su yalıtımı, ısı yalıtımı ve dış yüzeyin rekonstrüksiyonu şeklindedir. Bu işlemlerden sonra burada reklam malzemesi uygulanır.  Dış Cephe Reklam Kaplama işlerinde One Way Vision Delikli Folyo kaplama dışında daha birçok yöntem kullanılmaktadır.

Daha çok geçici dönemler için uygulanan bu Dış Cephe Giydirme uygulaması, mesh yapısı ile örülmüş sentetik brandaların cephelere gerdirilmesi ile uygulanmaktadır. Bu uygulamada cephe rüzgar geçirgendir. Bu nedenle yeni binaların yapım süreçlerinde cepheye veya çalışma iskelesine uygulanmaktadır ki bu konuda bir sorun olmayacaktır. Aslında bu mesh network uygulaması yeterli güvenlik derecesine sahip materyaller kullanılarak bir nevi güvenlik önlemi olarak da kullanılabilmektedir, hem reklam amaçlı hem de güvenlik önlemi olarak kullanılmaktadır.

Özellikle cam ve kompozit malzemeden yapılan cephelerde Tek Yönlü Vizyon Perfore Folyo Kaplama yerine normal şeffaf olmayan Folyo Kaplama uygulanmaktadır. Cam cephelere uygulandığında dikkat edilmelidir ki içeriden baktığınızda dışarıyı göremezsiniz.

Bir diğer Dış Cephe Reklam uygulama tekniği ise öncelikle alüminyum ve seramik giydirme cephelerde uygulanmaktadır. LED yazılar ve aydınlatma, bazı durumlarda lazer projeksiyon yöntemleri, yazı ve grafik uygulamaları ve LED duvar yıkama yöntemleri ile renkli ve oldukça dinamik Dış Mekan Reklam uygulamaları yapılabilmektedir.

Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..