İstanbul Dijital Baskı Matbaa! Dijital Baskı Merkezi Uygun Fiyat

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul’daki tesislerimizde her türlü dijital baskı hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayın. -0212 643 75 50-

Billboard Raket Baskısı
Şehirlerin birçok noktasına yerleştirilen billboardlar ve raketler en çok kullanılan reklam yerlerindendir.  Açık hava reklam araçları hedef kitlenin doğrudan karşısındadır ve dolayısıyla etkileri de bir o kadar yüksektir. Billboard alanlarında blueback kağıt kullanılırken, raket alanlarında citylight (CLP) kağıt kullanılmaktadır.

Araç Giydirme
(Araç Kaplama)
Aracınız nereye giderse reklamınız da sizinle birlikte geleceği için bu süreç diğer reklam türlerine göre daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Aracınız park halindeyken veya trafiğin yoğun olduğu alanlarda dahi reklam görevini yerine getirecektir. Araç giydirme ile aldığınız reklam size büyük kolaylık sağlamakta ve ayrıca reklam maliyetiniz minimuma inmektedir. Uzun süre kullanılabildiği için araç giydirme işlemini sık sık tekrarlamak zorunda kalmazsınız. Bu uygulamalarda kullanılacak malzemenin kalitesi ve uzman bir ekip tarafından uygulanması çok önemlidir. Araç giydirme tamamen veya lokal olarak yapılabilir. İletişim kanallarından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama ve Cephe Kaplama birden fazla tekniği içeren bir dış cephe uygulamasıdır. Dış cephe kaplama, yapılara estetik bir görünüm kazandırmanın yanı sıra en etkili reklam yöntemlerinden biridir. Cephe kaplamada genellikle uygulama alanının cam veya duvar olmasına göre folyo, oneway vision, vinyl veya mesh malzemeler kullanılmaktadır.

Oneway Vision Baskı

Oneway Vision Baskı Kaplama firmaların en çok tercih ettiği reklam ürünlerinden biridir. Dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan görsellik fark edilir, içeriden bakıldığında ise dışarısı rahatlıkla görülür. Oneway Vision uygulamasından sonra içeriden bakıldığında görüntü kalitesi %10-15 oranında farklılık göstermektedir. Cam kısımlara One Way Vision ürün uygulaması yapılmıştır. Kullanım alanı ofisler, mağazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, vitrin alanlarıdır. Oneway Vision Baskı hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız kategorilerimizdeki Oneway Vision Baskı Uygulaması örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

PROMOSYON ÜRÜN ÇEŞİTLERİ
Promosyon ürün çeşitlerinden olan T-Shirt Baskı, Bardak Baskı, Şapka Baskı, Karton Bardak Baskı, Peçete Baskı konusunda baskı konusunda uzmanız. Bize danışma hattımızdan, e-posta adresimizden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…

Ayakta Karton
Çarpıcı ve dikkat çekici pazarlama promosyon ürünleri arasında yer alan dikili reklam panosu, kullanım alanına göre boyutlandırıldığı için müşterileri ilgili hedefe yönlendirmede etkilidir. Baskılar genellikle 3 veya 5 mm Forexs folyo üzerine yapılır.

Genellikle reklam amaçlı kullanılan ayaklı panolar, malzemenin dayanıklılığına göre ürünün iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Tüm matbaa ihtiyaçlarınız için web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..