Kompozit Tabela M2 Fiyatı! İstanbul Tabela İmalat Merkezi

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul’da, Kompozit Tabela imalatı yapmaktayız. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşın. -0212 643 75 50-

Alikobant tabela olarak da bilinen kompozit tabela, reklam tabela sektörünün en şık ve uygun fiyatlı tabelası olarak bilinmektedir. Kompozit Tabela pleksi, alüminyum, paslanmaz harfler firmanızı ve ofisinizi temsil edebilecek tasarımlar oyma ile oluşturulmuş tabelalardır. Bu işaretler oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle dikkat çekmesi ve tabelanızdaki yazıların uzaktan rahatlıkla okunabilmesi tercih edilmesinin sebeplerinden bazılarıdır. Firma olarak tabelanız dikkat çeker, firma isminiz uzaktan fark edilir ve logonuz tabelanızda net bir şekilde tasarlanırsa bu sizi hedef müşterilerinize daha da yaklaştıracaktır. Potansiyel müşterilerinizin sizi keşfetmesi, görmesi ve hatırlaması için kompozit oyma duvar tabelalarınızı özenle üretiyor ve monte ediyoruz.

Bi Düşün Medya ve Ajans; En uygun seçenekleri en uygun fiyatlara sunmak için siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak şehir dışındaki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.

KOMPOZİT TABELA İMALATI

1998’ten beri; İnovasyonu yüksek teknoloji ve tasarımla harmanlayarak dikkat çekici tabela ve reklam çözümleri üretiyoruz. En doğru, kaliteli malzeme ve müşterilerimize hitap edecek tasarımlarla fark yaratmaya devam ediyoruz. İstediğiniz ölçülere uygun olarak uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli reklam tabela hizmeti vermektedir.

Kompozit kaplamalı tabela nedir? Kompozit Tabela renkleri solmaz ve tabela formu hızlı bir şekilde verilebilir. Tabela yapımında en çok kullanılan malzemelerden biri kompozittir. Kompozit tabela çalışması Kullanılan ekipmanların çeşitliliği (ışıklı veya ışıksız) tercih edilebilir. İş yerinin cephesine yeni bir hava katacaktır.

Kuyumcuların özellikle siyah kompozit ışıklı tabela tercih ederler. Siyah renk altın ve giyim mağazalarında uygulandığın da dükkana güzel bir hava katmaktadır. Işıklı kompozit oyma tabela da akşam karanlığında özellikle kış aylarında saat 5 de hava kararıyor. müşteri potansiyelinizi artırmanıza neden olacaktır.

Ayrıca kompozit tabela tasarımı yapılırken tabelada renk ve logonun uygun oranda kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Grafik tasarım departmanımız, beklentilerinizi aşan bir tasarım sunmak için çok çalışıyor.

özellikle ışıklı kompozit rölyef tabela tercih edilirse tabelanın yeri veya üzerine uygulanacak tasarım da göz önünde bulundurulur. Kurumunuza uygun görsel sunum hazırlanır.

Bir tabela tasarımının, mağazanın önünden geçen potansiyel müşterilerinizi etkilediğini biliyor muydunuz?

kompozit cephe tabela veya iç mekan kompozit tabela oldukça şık ve kaliteli görünmektedir.

Kompozit alüminyum tabela, özel bir tabela türüdür. İç kısmında kullanılan dkp profil veya alüminyum profil gazaltı kaynak makinesi ile güvenli bir şekilde birleştirilmiştir.

Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..