Kitap Ayracı

KİTAP AYRACI

Kitap Ayraçları son dönemde çokça tercih edilen bir hediyelik üründür.  Bi Düşün Medya ve Ajans olarak firmanız veya sizin için hayalinizdeki Ahşap Kitap Ayracını itina ile üretiyoruz. Durmayın hemen bize ulaşın!

Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

AŞHAP KİTAP AYRACI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Kitap ayracıların bir temel işlevsel gereksinimi vardır: olduğu yerde kalmak. Brooklyn’de bir iç mekan ve mobilya tasarımcısı olan Billy Cotton, “Bir kitap sonunu gerçekte olduğu gibi damıtabilirsiniz” dedi. “Ağır bir nesne.” Yine de kitap ayracı çok daha fazlası olabilir. İşlevsel başarı için nispeten düşük olan bu çubuk nedeniyle, deney yapma fırsatı sunarlar. Ve ürün tasarımcıları, yeni şekiller, boyutlar ve malzemeler tasarlama konusunda yaratıcılık sıkıntısı çekmediler – bir dizi açıklama yapan aksesuar üretiyorlar. İronik bir şekilde, kitap koleksiyonları küçülmeye devam ettikçe kitabın estetik olanakları arttı. Cotton, “Günümüzde insanlar gittikçe daha az kitaba sahip, bu yüzden kitaplar ve nesneler arasındaki bu oyun daha çok ortaya çıkıyor” dedi. “Küçük bir obje veya heykel gibi bir kitap sonuna bakmalısın” diye ekledi. “Biçimi, işlevinin neredeyse önünde.

“Amaca yönelik kitap ayracı tek seçenek mi? Hayır, kitapları dik tutmak için her türlü nesneyi kullanan Bay Cotton, “Kayalar ve kristaller, dökme metal bloklar, eski büyüteçler kullandım.” Dedi.

Kitapları ne sıklıkla çıkarmayı planlıyorsunuz? Ağır nesneler, sergilenen kitapları desteklemek için iyi olsa da, gerçekten aktif bir kütüphanede, Bay Cotton, yeniden konumlandırması kolay, daha hafif, daha faydacı metal kitap uçları kullanmayı öneriyor.

Çiftler halinde kullanılmalı mı? Bay Cotton, eşleştirilmiş kitap ayracılarının genellikle tek bir rafta güzel göründüğünü, ancak daha büyük bir kitaplıkta onları bölmenizi tavsiye ettiğini söyledi.

Son olarak kesinlikle unutmamanız gereken şey ise Bi Düşün Medya ve Ajansın sizleri için hayalinizdeki ve kullanışlı Ahşap Kitap Ayracı üretmek için bir telefon kadar uzağınızda.

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..