Kompozit Tabela – Cephe

Kompozit Tabelalar kuruldukları işletmelere ayrı bir hava katan ve kullanışlı olan tabela türlerinden biridir. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak sizler için en iyi Kompozit Tabelayı üretmek ve hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirmek için buradayız. Durmayın hemen bize ulaşın!

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul Başakşehir’deki tesislerimizde A’dan Z’ye tüm tabela işlemlerinizi yapmaktayız. Baskı, Montaj tüm işlemlerde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşmayı unutmayın! -0212 643 75 50-

Alüminyum Kompozit Panellerimiz (Metal Tabelalar) işletmenizin reklamını yapmanın mükemmel bir yoludur. Bu ürün, büyük dış bina tabelaları için mükemmeldir, ancak endüstriyel bir görünüm için iç mekanlarda da kullanılabilir. En iyi görünüm ve uzun ömür için, fotoğraf kalitesinde grafikleri yüksek kaliteli bir Avery vinil üzerine basıyoruz ve Parlak, Mat veya Anti-Graffiti kaplama ile lamine ediyoruz. Yüksek kaliteli bir yüzey elde etmek için son teknoloji aplikatörümüzle panele uygulanır.

 Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

Alüminyum Kompozit Tabelalar, çok amaçlı ve neredeyse bozulmaz bir tabela çözümü sunar. Signarama’da, benzersiz özelliklerinize göre yapılan kompozit işaretlerin üretimi ve kurulumu konusunda uzmanız. Hem estetik hem de dayanıklı olan bu tabelalar, dış mekan tabela seçenekleri arayan işletmeler için popüler bir seçimdir. Bununla birlikte, iç mekanlarda da – resepsiyon işaretleri, duvar resimleri vb.

 

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..