Krom Harf Tabela

Krom Harf Tabelalar, son dönemde birçok kuruluş tarafından seçilen  ve ayrı bir kurumsallık katan görseldir. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak sizler için en iyi Krom Harf Tabelayı üretmek için buradayız. Durmayın hemen bize ulaşın, hayallerinizi gerçekleştirelim.

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul Başakşehir’deki tesislerimizde A’dan Z’ye tüm tabela işlemlerinizi yapmaktayız. Baskı, Montaj tüm işlemlerde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşmayı unutmayın! -0212 643 75 50-

Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

KROM HARF TABELA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Parlak krom paslanmaz çelik kullanmak, harf veya logonuza profesyonelliğin her şey olduğu yüksek kaliteli bir görünüm kazandırır. Kalite söz konusu olduğunda, daha iyi bir üretim yöntemi yoktur, ancak bütçeniz sınırlıysa, benzer bir kaplamaya sahip olan ancak daha uygun maliyetli bir ikame malzemeden yapılan alüminyum kompozit adı verilen daha ucuz bir alternatif vardır. Cilalı Paslanmaz Çelik, diğer alaşımsız ürünlerden çok daha uzun bir ömür sağlayan son derece yüksek bir korozyon direncine sahiptir. Uzun ömürlü bir ürün istiyorsanız, o zaman bu ürün tam size göre. Biraz yaratıcılıkla, paslanmaz çelik harfler ve logolarla yaratılabilecek pek çok efekt ve kontrast vardır. Ayrıca paslanmaz çeliği, akrilik ve alüminyum kompozit gibi diğer malzemelerle birleştirerek yepyeni görünümler yaratabilirsiniz.

CİLALANMIŞ PASLANMAZ ÇELİK MEKTUPLAR HAKKINDA

Tipik olarak ticari kalite 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilen cilalı paslanmaz çelik yassı kesilmiş harfler ısmarlama ve çeşitli yazı tipi ve boyutlarda siparişe göre üretilir. Düz bir çelik levha, logo veya yazı tipinin şekline ve boyutuna göre lazerle kesilir ve ardından bir mağaza ön panosuna, ofis duvarına veya tabelaya aşağıdaki gibi çeşitli yöntemlerle takılır: Düz sabitleme: harfler güçlü bir yapışkan bantla yüzeye aynı hizada tutturulur Yükseltilmiş sabitleme: Harfler, duvar yüzeyinde gururla durması için stand-off braketlerle donatılmıştır Bu tür harfler hem iç hem de dış kullanım için idealdir ve mevcut bir ahşap kaplamaya, tuğla duvara veya bir alüminyum kaplamaya takılabilir.

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..