Web Sitesi ve Tasarım Hizmetleri

Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır. Bu nedenle biz, web sitenizin markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Bi Düşün olarak tasarım ve yazılım ekibimiz web sitenizi hazırlamadan önce markanız hakkında araştırma yapar, rakiplerinizi ve sektörü inceler. Bu araştırma ve incelemelerden elde edeceği verileri. Kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile birleştirerek markanıza uygun bir konseptte web sitenizi tasarlar. Web sitenizin tasarım açısından güçlü olmasına dikkat ederken kullanıcı dostu fonksiyonlara da sahip olmasına da özen gösterir. Siz müşterilerimize görsel açıdan gelişmiş, ilgi çekici, kullanılabilir ve ulaşılabilir web siteleri hazırlıyoruz. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak  sizler için Web Sitesi ve Tasarım Hizmetleri vermekteyiz. Sizde mükemmel bir site için bize başvurun.

KURUMSAL SİTE NEDİR?

İnternette bir markayı resmi olarak temsil etmek için kullanılan ve genellikle reklam içeriği için açılış sayfası olarak kullanılan bir web sitesi. Yalnızca bir referans varlığının ötesindedir. Kurumsal bir web sitesi, satın alma seçeneği sunuluyorsa bir iş fırsatını temsil eder ve ideal olarak, müşterilerle veya diğer ziyaretçilerle iletişim kurmanın bir yolu olarak optimize edilmeli. Böylece kullanıcılara ürünler hakkında bilgi verilir. veya hizmetler ve sadakati teşvik eden yenilikler veya özel teklifler gibi değerli içerikler bulabilir. Bu tür bir araç özel dikkat gerektirir. Tüm içeriğin şirket ilkelerine uyması ve şirket yapısı ve genel stratejisi ile tam olarak bütünleştirilerek küresel odaklanmasını kolaylaştırması esastır. Günümüzün Web 2.0 dünyasında, kurumsal bir web sitesi yeterli olmayabilir. Birçok şirket, sosyal ağlarda ve çevrimiçi topluluklarda profiller oluşturarak çevrimiçi varlıklarını artırmıştır.

MOBİL CİHAZLAR OPTİMİZE EDİN

Küçük işletme web sitesi oluşturmak, hedef kitlenizi bilgilendirmek, değer teklifinizi açıklamak, marka tanınırlığını artırmak ve satışları artırmak için önemlidir. Bir işletme web sitesi oluşturmak için önce bir alan adı ve güvenli web barındırma seçmeniz gerekir. Ardından, arama motoru sıralamanızı iyileştirmek ve trafik çekmek için web sitenizi optimize edin. Web sitenizi güncel tutun ve mobil cihazlar için optimize edin. Ayrıca, site hızınızın arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için yeterli olduğundan emin olun. Bu makale, bir web sitesi oluşturmak veya mevcut web sitelerini geliştirmek isteyen küçük işletme sahipleri içindir. Artık bir işletmeyi, hatta gerçek mekanda faaliyet gösteren bir işletmeyi, internette var olmadan yürütmek mümkün değil. Tüketiciler, ürün araştırmasından lokasyon ve çalışma saatlerine kadar her şey için internete yöneliyor. Basit, iyi tasarlanmış bir web sitesi bile size kendi alanınızda avantaj sağlayabilir. Ve satacak ürünleriniz varsa siteniz yeni pazarlar açabilir ve işinizi ucuza ve kolayca büyütebilir. Web sitesi tasarım yazılımı, herkesin kullanması için kolay olacak şekilde gelişti. Çekici ve işlevsel bir site geliştirmek için kodlama bilmenize gerek yok. Hangi programı kullanırsanız kullanın, web sitenize profesyonel bir görünüm kazandırmak. Bulmayı kolaylaştırmak ve şirketinizi en iyi şekilde göstermek için bazı temel kuralları ve ipuçlarını izlemeniz yeterlidir.

Kaliteli ve kullanışlı bir Web Sitesine sahip olmak ya da mevcut sitenize yeni bir imza katmak isterseniz hemen Bi Düşün Medya ve Ajans‘a başvurun.

 

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..