Hakkımızda

1998 yılında bez afişle sektöre adım atan firmamız, uzun yıllar sektörün içerisinde çalışmış deneyimli arkadaşların bir çatı altında birleşmeleriyle kurulmuştur. Alanında uzman kadrosu sayesinde müşterilerine hassas işçilik ve kaliteli malzeme ile gününde teslim edilen hizmet sunmaktadır. Bi Düşün Medya ve Ajans müşteri memnuniyeti ve ferahını her zaman ön planda tutar.

Bi Düşün Ajans ve Medya güvenli iletişimi, kaliteyi, sorumluluk duygusunu, deneyimi, iş ahlakına bağlılığı ve müşteri beklentilerini önemseyen, gelişime açık değerlere sahiptir. Firmamız dijital baskı, promosyon ve matbaa konusunda kurumsal olarak ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti karşılamayı hedefleyen yenilikçi bir oluşumdur. Dijitalleşen dünyanın hizmet beklentisine hızla uyum sağlayan yapısı ve geliştirici  çok sayıda profesyonel çalışanı ile her gün yapılanmasını tazelemektedir.  Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ürünün en doğru şekilde yapılması için projelendirme ve planlamasını yaptıktan sonra en kaliteli malzemeleri, rasyonel yöntemlerle bir araya getirmektedir.

Bi Düşün Ajans ve Medya hizmet verdiği müşterilerinin imzasını taşıyan uygulamaları sokaklara, caddelere, meydanlara fuar veya aktivite alanlarına; zamanında, doğru, hızlı ve kaliteli bir planlama ile sunmaktadır. Unutmayın, kurumsal hizmetler denemeyi kabul etmez ve uzman bir dokunuş ister.

Kurumunuz için düşündüğünüz proje ve programları en küçük ayrıntısından, en geniş yapısına kadar bizim ellerimize güvenle teslim edebilirsiniz. Gerisini siz değil, biz “bi düşün”elim. Unutmayın kalite tesadüf değildir.

 

Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..