Fotoğraf Prodüksiyon

Markanız adına konuşan da, onun düşlerini, gerçeklerini, hedef kitlesi için heyecanla, tutkuyla, bilgiyle, deneyimle, cesaretle ve büyük bir hevesle yapacaklarını anlatan da fotoğraftır. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak profesyonel ekibimiz ile gerek ürünlerinizi gerekse istediğiniz her türlü materyalin fotoğrafını itina ile çekmekteyiz. Siz de mükemmel fotoğrafçılık için Bi Düşün Medya ve Ajans’a ulaşın!  

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ HAKKINDA

Ürünlerinizin algılanan değeri ve markanızın güvenilirliği, genellikle görsel sunumunuzun kalitesine göre değerlendirilir. Bu, yüksek kaliteli, güzel ürün fotoğrafçılığına sahip olmanın uzun bir yol kat edebileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, her mağaza sahibi, özellikle yeni başladıkları zaman, profesyonel bir fotoğraf stüdyosuna yatırım yapmayı göze alamaz. Kendin-yap ürün fotoğrafçılığı harika bir alternatif sunar ve doğru araçları ve teknikleri bildiğiniz sürece, ilgi çekici ürün fotoğrafları çekmek elinizin altında.

Öne çıkan ürün fotoğrafçılığı için ipuçları

Neye ihtiyacınız olacak:

 • Bir kamera
 • Bir tripod
 • Beyaz bir arka plan
 • Köpük tahtadan yapılmış beyaz sıçrama kartları
 • Bir masa. Bant
 • Doğru oda

Ürün fotoğrafçılığı için öneriler:

 1. Masanızı kurun
 2. Taramanızı ayarlayın
 3. Kameranızı kurun
 4. Ürününüzü yüzeyin ortasına yerleştirin
 5. Reflektör kartını kurun
 6. Resmi çekin ve değerlendirin
 7. Resimlerinizi rötuşlayın

Ama bahsettiğimiz sadece estetik değil. Ürünlerinizi yüksek kaliteli resimlerle sergilemek, dönüşümle satış yapmama arasındaki fark da olabilir. Bu özellikle, ürünlerinizi rakiplerinizin fotoğraflarının yanında ürün fotoğraflarınızın görüntülendiği Amazon gibi pazar sitelerinde de dağıtıyorsanız geçerlidir.

Ürünlerinizin algılanan değeri, ürün fotoğrafçılığınızın kalitesinden doğrudan etkilenir. Ancak yeni başladığınızda, ürün fotoğraflarınızı eşit seviyeye getirmek korkutucu olabilir çünkü profesyonel fotoğrafçılık genellikle pahalıdır.

Yine de işi kendi başınıza yapmanıza yardımcı olacak yüzlerce ürün fotoğrafçılığı aracı vardır. Yalın başlangıç ​​köklerine sahip bir işletme sahibi olarak bunu herkesten daha fazla anlıyorum. Ayrıca bazen paranın orada olmadığını da biliyorum. Bu sizseniz ve bütçeniz sıkıysa, ürün fotoğrafçılığında Kendin Yap yaklaşımını kullanmayı düşündünüz mü? Düşündüğün kadar zor değil.

Başarılı ürün fotoğrafları çekmek için pek çok teknik vardır, ancak size göstereceğim teknik genellikle The Window Light Technique olarak bilinir. Her gün ürün fotoğraflarını çeken birinden, bu eğitim özellikle belirli bir bütçeyle işletme sahipleri için hazırlanmıştır. Çoğu ürün türü için mükemmel, yüksek kaliteli sonuçlar üretirken basit olacak şekilde tasarlanmıştır.

Aklınızdan çıkarmayın! Bi Düşün Medya ve Ajans olarak sizler için en iyi Fotoğraf Prodüksiyonu için buradayız. En iyi fotoğraf çekimi için bize ulaşın…

  Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

  Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..