Pankart

Pankart

Pankartlar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz branda baskı da denilen pankart vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır.

Bi Düşün Medya ve Ajans İstanbul’da bulunan baskı merkezi ile istediğiniz tasarımda ve kalitede pankart baskısı yapmaktadır. Uzman ekibimizle görüşmek ve son teknoloji makinelerimizde baskı yaptırmak için bize ulaşın. -0212 643 75 50-

 

 

 

 

Farklı ebat seçenekleri olan pankart baskılar asımları kolay olması için 4 kenarına kuş gözü çakılarak yapılmaktadır. Dış mekan koşullarında daha dayanıklı olması için farklı dikim özellikleri de bulunmaktadır.

Markanıza odaklanma ve dikkat çekmeye gelince, pankartınız sizin ekmek ve tereyağınızdır. Aksi takdirde pazarlama kampanyanız ne kadar kapsamlı olursa olsun, firmanızın nerede olduğuna dair herhangi bir bilgi alamazsanız, muhtemelen müşterileri çekme şansınız pek olmayacaktır. Ayrıca, pankartınız, sokaktaki müşterilerin vitrininizi fark etmelerinin tek yoludur. Bu nedenle, insanların afişlerinize ve tabelalarınıza dikkat etmesini sağlamak, işletmenizin pazarlamasına yönelik çok önemli bir adımdır.

Çoğu durumda daha büyük daha iyidir. Daha büyük bir pankart, insanların radarının altından kayma olasılığının düşük olduğu anlamına gelir ve size biraz daha fazla manevra alanı sağlar. İster maliyetle ilgili olsun, isterse nereye koyacağınız olsun, bir afişi kullanışsız hale gelmeden önce ne kadar büyük yapabileceğinize dair bir sınır olsa da, genel olarak mümkün olduğu kadar büyük bir banner kullanmaya çalışmalısınız. Afişin de kalın olduğundan emin olun.

           GEREKSİZ ŞEYLER KOYMAMALISINIZ

Pankartınıza orada olması gerekmeyen hiçbir şey koymayın. Unutmayın: Kısmen, yalnızca mesajınızı yazdıracak alana
sahip olmak için para ödüyorsunuz – hiçbirini boşa harcayamazsınız. Pankartınızdaki her şeyin orada olması gerektiğinden
emin olun ve olmayan her şeyi kesin. Birini diğerinden ayırmak biraz düşünmeyi gerektirebilir. Ayrıca, bir afiş üzerindeki çok fazla şeyin onu
kalabalık ve kafa karıştırıcı gösterebileceği gerçeği de vardır.
Dağınıklığı minimumda tutmak, banner’ınızın etkisini en üst düzeye çıkaracak ve başarılı bir cadde üzerinde dönüştürme
şansını artıracaktır.

Peki, afişinizin hak ettiği ilgiyi potansiyel müşterilerden aldığından nasıl emin olunur?
Mesajınızın içeri girdiğinden nasıl emin oluyorsunuz? Neyse ki, ustalaşması zor bir bilim değil. Aklınıza takılan tüm problemler için Bi Düşün Medya ve Ajans sizlerle birlikte.

                                       Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

Başlıca Kullanım Alanları

» Seçim Pankartları

» Okul Pankartları

» Etkinlik Pankartları

» Duyuru Pankartları

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..