Rool-Up

Rool-Up

En çok kullanılan display reklamcılık terimlerinden biridir Roll Up Banner. Farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahip, alüminyum kasalı portatif teşhir ürünü de diyebiliriz. Sarmal mekanizması bulunan toplanabilir şık bir dış görünüm tanıtım ve reklamcılık ürünüdür aynı zamanda. Özellikle kolay taşınabilir oluşu ve sunum bakımından şık durması, Roll up banner’ları tercih sebebi yapmıştır. Reklam malzemesi olarak Roll up’ların birden fazla kullanım alanı vardır. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak Roll-Up bannerlarınızı en iyi şekilde üretmeye talibiz.

Rool-Up Reklam Verirken nelere dikkat edilmeli?

Reklam, okuyucuya, belirli bir ürün markanızın pazardaki bir rakip yerine neden tercih edildiğini anlatmalıdır.Reklam, okuyucuya ürün için indirim talep etmek, ücretsiz denemeye katılmak veya sınırlı bir süre için satın almak için bir perakendeciyi ziyaret etmek gibi bir şey yapmasını söylemelidir. Harekete geçirici mesaj, bir kupon, ürünü satan mağazaların listesi ve onları ziyaret etme davetiyle birlikte veya okuyucuların haberlere kaydolabileceği bir web sitesi adresi gibi birçok biçimde olabilir.

Pazara yeni bir ürün sunmak, bir şirkete yeni ürününü tanıtma ve aynı zamanda itibarını ve imajını
güçlendirme şansı verir. Yeni bir ürün lansmanı için reklam unsurları, ürünün ulaşmayı amaçladığı hedef pazarı ve
şirketin genel tanıtım hedeflerini dikkate almalıdır. Bir şirket, hem akıllı pazarlama hedeflerini hem de reklam
yasasındaki gerçekle ilgili yasallıkları dikkate almalıdır.
Yeni olarak tanıtılan bir ürün, geri kazanılmış malzemelerle yapılmamalıdır; bir reklam, tüketicileri
yalnızca bir ürünün yerine başka bir ürün vaadiyle cezbetmemelidir, bu aynı zamanda yemle ve değiştir olarak da
bilinen bir tekniktir; ve ürünle ilgili yazılı garantiler veya garantiler ayrıntılı hüküm ve koşulları içermelidir.

Rool-Up Özellikleri

Roll-Up bannerlar alüminyum bir gövdeye sahiptir. Gövdenin içerisine yine mekanizmayla ilintili sarmal bir yapı vardır. Tanıtımın yapılacağı yere banner ayakları konumlandırıldıktan sonra baskı yüzeyi sarmal mekanizma aracılığı ile çekilir ve açılır. Tüm yüzey açıldıktan sonra alümiyum gövdede yer alan destek çubuğu ile afiş yüzeyi sabitlenir. Toplanması da bir o kadar pratiktir. Baskı yüzeyini sabitlediğiniz çubukları çekersiniz ve tıpkı açarken sardığınız gibi kapatırken de geri sararsınız. Böylelikle rulo halinde alüminyum gövdeye sarılmış olur ürün. Roll up’larda tek bir görsel ile ilerlemek zorunda değilsiniz. İsterseniz farklı görseller ile de mekanizmayı kurabilirsiniz.

Başlıca Kullanım Alanları

» Fuarlar

» Avmler

» Kongre Merkezleri

» Ofis ve Toplantılar

 

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..