Pleksi Tabela

Pleksi Tabela,  çok sayıda firma tarafından tercih edilen, göz alıcı tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Bi Düşün Medya vve Ajans olarak sizler için en iyi Pleksi Tabelayı üretmek için buradayız. Hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak İstanbul Başakşehir’deki tesislerimizde A’dan Z’ye tüm tabela işlemlerinizi yapmaktayız. Baskı, Montaj tüm işlemlerde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşmayı unutmayın! -0212 643 75 50-

Neden Bi Düşün Ajans ve Medya?

  • Bi Düşün Ajans ve Medya siz değerli müşterilerimize kalite ve uygun fiyat garantisi sunar.
  • Bi Düşün Ajans ve Medya müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, problemlerinizin çözümlerinde sizlere yardımcı olur.
  • İşinin uzmanı olan ekip arkadaşları ile birlikte, en iyisi ve kullanışlısı için çalışmalarını sürdürür.

Zarif görünüm, mükemmel uyum ile pleksi harfler. Zamansız göz alıcı tabelaların vazgeçilmez unsuru akrilik / pleksi harflerdir. Işık geçirgenliği, geniş renk alternatifi pleksi harfleri her zaman çekici kılar. Uzun ömürlü akrilik / pleksi levhalardan üretilen harfler tabelanıza canlılık katar.

Esnek ve estetik

Tabela, ürün teşhir standı, vitrin dekorasyonu ve mimari projelerinize akrilik, direkt / endirekt aydınlatma seçenekleri uygulanabilir. Akriliği, tasarım kısıtlaması olmaksızın her biçimde tasarlıyoruz.

Pleksi Tabela etkileyici görünümü şüphe götürmez. Pleksi Tabela ve Şeffaf Akrilik Plastik Tabelalar, hemen fark edilen ve hatasız bir görünüme sahiptir. Renkli olarak da mevcut olan bu plastik, tabelalar için lüks bir görünüm oluşturur.

Renkler – Markanıza uygun standart veya özel renkleri seçin. Logonuzun ve mesajınızın kalıcı olarak doğrudan plastik işaret malzemesine basılmasını sağlayın. Yüksek çözünürlüklü dijital baskı, Kurumsal renk spesifikasyonlarına kolayca uyabilir.

Pleksi Tabela, plastik markaları kırılmaya karşı dayanıklıdır. Plastik tabela, ağırlık veya kırılganlık olmadan gerçek camın zengin ve derin görünümüne sahiptir. Yoğun kurumsal ofisler, lobiler ve resepsiyon alanları için mükemmeldir.

Ömür Boyu Garantili Boyutlu Akrilik Logolar ve Harfler. Pleksi Tabela paneli yerine plastik, doğrudan duvara montaj için 3 Boyutlu Harfler ve Logolar üretmek için hassas lazerimiz kullanılarak kesilebilir. Kolay monte edilen şablonlar, harfleri kendiniz kurmanızı kolaylaştırır. Videolar dahildir.

Nihai onayınız için sağlanan kurumsal kalitede tasarımlar. Tam memnuniyetinizi sağlamak için düzenler ve tasarımlar ücretsiz olarak sağlanır. Aslında,% 100 Tasarım Memnuniyeti Garantisi veya Paranız İadesi sunan tek imza şirketiyiz.

Pleksi Tabela için hemen Bi Düşün Medya ve Ajansı arayın.

    Kreatif ve İnovatif Hizmetler Sunuyoruz

    Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktada olan Bir Ajans Düşünün..